مدرسه کسب و کار دوست خوب

مدرسه کسب و کار دوست خوب، برندی آشنا برای کارآفرینان، مدیران و فعالان عرصه های مختلف کسب و کار است که خدمات متنوع و متمایزی را در حوزه آموزش به کارآفرینان، مدیران، فعالان بنگاه های اقتصادی و منابع انسانی سازمانها ارائه می دهد. برای ارائه یک ساختار علمی از سطح توانمندی ها و جایگاه مدرسه کسب وکار دوست خوب به بیان مطالب زیر بسنده می نماییم.

 • ساختار منابع انسانی و مدیریتی دوست خوب

در مدرسه کسب وکار دوست خوب با توجه به سیاست ویژه اتخاذ شده توسط سهام داران و نیز جذب افراد تحصیل کرده  از یک سو و توجه خاص به  آموزش های درون سازمانی، ساختار منابع انسانی مدرسه کسب وکار دوست خوب ساختار انعطاف پذیر و در عین حال کاملا اجرایی می باشد که توسط یک تیم برنامه ریز استراتژیک حمایت و پشتیبانی می گردند.

 • بهره مندی از تکنولوژی

مدرسه کسب و کار دوست خوب  نه تنها از نرم افزار های مدیریتی پیشرفته برای همگام بودن با تغییرات جهانی استفاده نموده است، بلکه به عنوان برند پیشرو در برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی من جمله دوره های MBA-Online و وبینار ها ی مدیریتی مطرح گشته است و حتی شرایطی فراهم نموده است که در مرکز مشاوره دوست خوب نیز، امکان ارائه خدمات مشاوره ای به صورت آنلاین میسر باشد .

 • زنجیره ارتباطی مدیران کسب و کار

شبکه حرفه ای فارغ التحصیلان دوست خوب تا کنون نزدیک به 3800 عضو متشکل از مدیران میانی، ارشد و کارآفرینان فعال در صنایع مختلف را دارا می باشد. این شبکه با هدف گسترش روابط حرفه ای بین فارغ التحصیلان و به منظور گسترش مرزهای تجربه تشکیل گردیده است و منجر به تشکیل یکی از بزرگترین زنجیره ارتباطی مدیران کشور گردیده است.

 • فضاهای آموزشی

مدرسه کسب وکار دوست خوب در شهرستانهای گرگان، کرمان، همدان و گنبد کاووس دارای 4 ساختمان به منظور ارائه خدمات آموزشی می باشد. همه  ساختمان های فوق دارای اینترنت پر سرعت و کلاس های استاندارد که به  بهترین ابزار و تکنولوژی آموزشی مجهز گردیده اند، می باشد. همچنین با توجه به همکاری های نزدیک دوست خوب با اساتید برجسته کشوری ، کلیه خدمات آموزشی و مشاوره ای درون سازمانها قابلیت اجرا دارد .

 • اساتید و مشاوران

باشگاه اساتید مدرسه کسب و کار دوست خوب  تشکیل شده است. از حدود 250 استاد نامی در حوزه های مختلف مدیریتی که با نگرش تدریس کاربردی از طریق ارائه Case Study  ها و پروژه های کاربردی و ایجاد چالش در فضای تدریس، دوست خوب را در پبشبرد رسالت خود یاری می نمایند.

اساتید در دوست خوب  نه تنها دارای بازتاب بین المللی می باشند بلکه خود نیز راهبران موفق کسب وکار های ایرانی قلمداد میگردند. همچنین بسیاری از اساتید شناخته شده ، در مرکز مشاوره و کوچینگ دوست خوب به ارائه خدمات مشاوره ای به کسب و کارها می پردازند.

برخی از خدمات مدرسه کسب و کار دوست خوب
 • دوره های MBA ( دوره مدیریت راهبردی کسب و کار ) ویژه مدیران سازمان ها با گرایشات متنوع بازاریابی، استراتژی، بازرگانی، مالی، منابع انسانی، IT، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار بیمه، بانکداری و دارویی به صورت حضوری و یا آنلاین .
 • برگزاری دوره های میان مدت مدیریت ( Mini MBA) با گرایش های تخصصی به صورت حضوری و آنلاین
 • دوره های کوتاه مدت ویژه سازمان ها با احتساب به نیاز سنجی به عمل آمده از سازمان ها با رویکرد Job Analytic به صورت IN House و یا Out House و در قالب حضوری و یا آنلاین
 • دوره های تک درس با روبکرد مهارتی در حوزه های گوناگون کسب و کار
 • سمینارها و کارگاههای تخصص مدیریت به صورت نیم روزه ،یک روزه و یا مدت دار.
 • سلسله همایش های بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار
 • مشاوره و تحقیقات پروژه ای در سازمانها به منظور آسیب شناسی معضلات و ارائه راهکارهای کاربردی جهت حل معضلات سازمانی