رسانه کسب و کار دوست خوب

رسانه کسب و کار دوست خوب، به منظور ایجاد فرصتی مناسب برای کارآفرینان، مدیران و فعالان کسب و کار است  تا با ارائه محصولات متنوع در فرمت های گوناگون با همراهی و همدلی برجسته ترین اساتید کشوری ، امکان رشد و ارتقا مهارت های مدیریتی را  برای همگان فراهم سازد .

فعالیت ما در بخس رسانه کسب و کار دوست خوب به طور ویژه از سال 1394 آغاز شده از آن زمان سعی کرده ایم با تولید محتوای جامع، موثر و تخصصی نقشی در افزایش بهره وری کسب و کارهای ایرانی داشته باشیم.

ما در این بخش سعی کرده ایم علاوه بر تولید محتواهای با کیفیت ، دوره های آموزشی برگزار شده در مدرسه کسب و کار دوست خوب را برای آن دسته از مدیران، کارآفرینان و فعالان کسب و کار که امکان حضور و شرکت در دوره های آموزشی را نداشته اند، مهیا نموده و دردسترس قرار دهیم .

محصولات مجموعه کسب و کار دوست خوب  در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و چنانچه این محصولات مورد پسند شما قرار نگرفتند، ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

بخش رسانه کسب و کار دوست خوب این آمادگی را دارد که محتوای آموزشی کاملا اختصاصی و منطبق بر نیاز شما را تولید کرده  و به حضور محترمتان ارائه نماید.