about us

درباره ی دوست خوب

مدرسه کسب و کار دوست خوب در یک نگاه، محفلی برای رشد و تعالی مدیران از طریق ارتقاء سطح دانش فردی و شبکه سازی و ایجاد ارتباطات قدرتمند در میان افراد توانمند در حوزه های مختلف اقتصادی استان است.

 

مارا دنبال کنید.
ما چه کاری انجام می دهیم ؟

ماموریت ما و هدف ما

ارتباطات شکل گرفته در دوست خوب فضای امنی برای توسعه اقتصادی و تجاری بین اعضا کلوپ دوست خوب ایجاد می کند که کمک شایان توجهی به شتابگیری در موفقیت های تجاری و مالی آنها می کند. مدرسه کسب و کار دوست خوب صرفا بستر آموزشی مدرک گرا نیست، بلکه محلی است که در آن دانش تئوری با انجام پروژه های عملی آمیخته شده و خروجی های عملیاتی به روزی از دل آنها به وجود می آیند.

رشد و توسعه فردی چیزی است که همه شما مدام به آن نیاز دارید. هیچ استثنائی در کار نیست. البته همه افراد هم فکر می‌کنند در این مسیر در حال قدم برداشتن هستند در حالی که گاهی‌اوقات و در برخی از موارد فرسنگ‌ها از جاده‌ای که باید در آن قرار بگیرند، دور هستند. واقعیت این است که برای موفقیت و ارتقای سطح زندگی شخصی و اجتماعی خود نیاز به برنامه‌ریزی دارید. کافی است، این تلنگر را به خود بزنید که هیچ شخصی در زندگی عامدانه به سمت تنبلی، حماقت، اضافه وزن، ورشکستگی و… نمی‌رود. بلکه همه اینها نتیجه مستقیم برنامه‌ریزی نکردن برای حرکت در مسیر توسعه فردی است.

مهرداد بائیان

موسس و مدیر عامل

دستاوردها و آمار

25 سال عمر ما

0 مدیر موفق در کشور

0 ساعت اموزش

0 استاد برجسته کشوری

مشاوره

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

شماره تماس

01732321070

موقعیت

گرگان – عدالت 36 – روبروی نظام مهندسی استان

تماس با ما

مشتریان

اطلاعات بیشتر

کسب وکار

اطلاعات بیشتر

نمایندگان

اطلاعات بیشتر